PH košarkašice: Gospićanke trokorakom do titule

4. svibnja 2011. - 22:06
Gospićanke su čistom serijom 3:0 obranile titulu prvakinja Hrvatske. Veliko je bilo slavlje Ličanki i njihovih pedesetak vjernih navijača predvođenih gradonačelnikom Gospića Milanom Kolićem na Baldekinu. Medalje su im uručili glavni tajnik HKS-a Željko Drakšić i povjerenik lige Tonči Anzulović.

U prvom poluvremenu Šibenčanke su još i kontrolirale utakmicu. Potpuno su nadskakale gošće i dvaput vodile po pet razlike. Gospićanke, koje su cijelo poluvrijeme igrale bez koša visokih igračica, iznad vode je držala sjajna Jelena Ivezić. Međutim, već početkom nastavka uslijedio je pad domaćih. Obrana im počinje sličiti na sir ementaler, pa Gospićanke postižu niz lakih koševa i odlaze na 59:47. Ivezićki se priključila se i Sandra Mandir, koja je preuzimala odgovornost u trenucima kad...
27. svibanj 2024 10:19