Euroliga: Zagreb na minus 14 u Malagi

10. studenog 2011. - 00:17

Košarkaši hrvatskog prvaka Zagreba pretrpjeli su i četvrti uzastopni poraz u Euroligi. U 4. kolu B skupine izgubili su kod Unicaje s 99-85.

S obzirom na dosadašnje poraze u ovome natjecanju, ovaj se može tretirati kao ''prihvatljiv''. Zagreb je odlično krenuo u utakmicu, te je nakon dvije minute igre poveo s 9-0. Održavali su ''mravi'' prednost tijekom cijele prve četvrtine, u jednom trenutku i s 11 koševa razlike, a nakon prvih 10 minuta igre vodili su s 27-19.

No, Zagrebu je trebalo gotovo pet minuta za prvi poen u drugom periodu, pa je Unicaja već u 14. minuti stigla do prvog vodstva, a na veliki odmor otišla s prednošću 49-41.

Zagreb se u trećem periodu dva puta vratio na -4, ali je domaćin nakon 30 minuta igre imao 16 koševa prednosti i već tada je bilo jasno da od senz...

22. svibanj 2024 15:54