Košarkakošarka na refule

Šibenčani se probudili tek u drugom dijelu

6. listopada 2018. - 22:27
sibenik_gorica36-061018

Nema dobre košarke bez čvrste obrane. U tu staru sportsku istinu Šibenčani su se još jednom uvjerili u prvom poluvremenu, kad su ih gosti lako probijali preciznim bočnim proigravanjima i dobrim šutom s odstojanja. Domaćin je mogao i gore proći u prvih dvadeset minuta igre da sve konce u napadu nije na uvjerljiv način držao Martin Junaković.

Šibenčani i Goričani nadmetali su se na refule. Najprije su „narančasti“ imali dobru seriju od 9:0, a onda je Gorica uzvratila žestoko (15:2 i 17:5).

Očito je trener Miro Jurić u poluvremenu svojim igračima održao predavanje o obrambenim zadaćama. Naime, treću je četvrtinu domaćin završio rezultatom 28:14.

Ostaje dvojba je li se u zadnjem dijelu susreta Junaković umorio ili ga je uhvatila manija soliranja. Srećom za domaćina,...

19. travanj 2024 12:31