KošarkaBravo Dario

Šarić odigrao dobru utakmicu u porazu Sixersa u Londonu

12. siječnja 2018. - 00:42
Dario Šarić

U NBA utakmici igranoj u četvrtak navečer u Londonu Boston Celticsi su svladali Philadelphia 76-erse sa 114-103, a hrvatski košarkaški reprezentativac u dresu Sixersa Dario Šarić susret je završio sa 14 koševa (šut za dva 3-6, trica 1-5, slobodna bacanja 5-5) uz četiri skoka, tri asistencije i dvije osvojene lopte za 34 minute provedene na terenu.

Protiv vodeće momčadi Istočne konferencije Sixersi su pokazali dva potpuno suprotna lica, sjajno u prvih četvrtinu i pol te katastrofalno u završnici druge četvrtine i kroz gotovo čitavo drugo poluvrijeme.

Zahvaljujući sjajnom šutu, posebice JJ Redicka, Philadelphia je sredinom druge četvrtine imala 22 koša prednosti (69-47), no zbog nekoliko nesmotrenih reakcija u napadu koje su rezultirale izgubljenim loptama dopustila je Bost...

16. travanj 2024 08:35