KošarkaNba spektakl

Boston poveo u pravom trenutku: Horford četiri sekunde prije kraja odlučio dvoboj

29. prosinca 2017. - 13:31
2017-12-22T042220Z_1662754147_NOCID_RTRMADP_3_NBA-BOSTON-CELTICS-AT-NEW-YORK-KNICKS.JPG

Do posljednjih 12 sekundi dvoboja Bostona i Houstona u TD Gardenu James Harden je bio ponajbolji igrač gostiju i sa 34 koša, 10 asistencija i šest skokova, unatoč lošem šutu iz igre (7/27), trebao pobrati najveće zasluge za pobjedu Rocketsa, a onda je sve to pokvario i postao glavnim krivcem za četvrti uzastopni poraz momčadi koja je, još ne tako davno, imala najbolji učinak u NBA ligi.

Po svemu viđenom Houston je morao pobijediti u Bostonu. Rocketsi su nakon prve četvrtine vodili 32-12, na poluvremenu 62-38. Sredinom treće četvrtine njihova se prednost počela topiti. No, nakon što je James Harden pogodio oba slobodna bacanja, a na semaforu ostalo 11.6 sekundi do kraja dvoboja, Houston je vodio 98-95.

I tada je James Harden, koji je posljednjih sezona uvijek među najozbi...

23. travanj 2024 19:03