Novi poraz Sixersa, Šariću nedostajao skok do double-doublea

20. prosinca 2017. - 10:47

Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, Philadelphia 76ers Darija Šarića upisali su drugi poraz u dvije večeri, od njih su bolji sa 101-95 bili bolji Sacramento Kingsa, a Milwaukee Bucks su svladali Cleveland Cavalierse.

Šarić je u porazu svoje momčadi odigrao 30 minuta, a samo jedan skok mu je nedostajao do double-doublea. Zabio je 11 koševa (šut iz igre 3/10, trice 1/5) i upisao devet skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Zach Randolph je predvodio Kingse  sa 27 pogodaka, a Buddy Hield je dodao 24 koša. Frank Mason III je ubacio 16 koševa za Kings koji su uspjeli nadoknaditi zaostatak od 16 koševa u drugom poluvremenu.

Kod Philadelphije je najučinkovitiji bio Robert Covington sa 17 koševa, Jerryd Bayless je dodao 15, a Ben Simmons 13 koševa i 12 skokova. Ovo je sedm...

19. travanj 2024 19:41