Hezonja napokon proigrao: 'Dečko je sposoban, kada se izbori za minutažu onda pokazuje sjajne bljeskove'

14. prosinca 2017. - 10:21

Hrvatski košarkaši Bojan Bogdanović i Mario Hezonja imali su solidnu šutersku večer, međutim njihove momčadi Indiana i Orlando upisali su poraze.

Bogdanović je u dvoboju protiv Oklahoma Cityja bio standardno dobar. Za 36 minuta je zabio 15 koševa, uz četiri skoka i tri asistencije, međutim Pacersi su izgubili 95-100.

Domaćin je bolje otvorio susret i nakon 12 minuta imao je pet koševa prednosti. Međutim, u nastavku gosti su zaigrali bolje i na veliki odmor su otišli s pet koševa viška (51-46). U trećoj dionici gledali smo neizvjesnu borbu u kojoj su Pacersi poveli, ali Oklahoma je vratila prednost i nakon tri odigrane četvrtine gosti su vodili sa 73-69.

Posljednju dionicu Westbrook i društvo otvaraju sjajno i svoju prednost povećavaju na 11 koševa razlike. Indiana se usp...

19. travanj 2024 00:33