Curry predvodio prvake do visoke pobjede protiv Heata, sedmi triple-double Westbrooka

4. prosinca 2017. - 10:55

Orlando Magic Marija Hezonje je sinoć u gostima svladao New York Knickse, dok su Los Angeles Lakersi Ivice Zubca poraženi kod kuće od Houston Rocketsa.

Orlando Magic je sa 105-100 bio bolji od New York Knicksa u Madison Square Gardenu, a domaćin je uspio nadoknaditi zaostatak od čak 17 koševa i izjednačiti se na sredini zadnje četvrtine, no to mu nije bilo dosta za preokret.

Kod izjednačenog rezultata 85-85 na polovici zadnje četvrtine, Nikola Vučević,  koji je utakmicu završio sa 34 koša, od čega je osam zabio u seriji 10-0 u zadnjoj četvrtini, 'povlači' Orlando.

Vučević tada pogađa šut i dvije trice za vodstvo koje Magic ne ispušta do kraja. Evan Fournier je ubacio 20 koševa, Jonathon Simmons 16, a Elfrid Payton 15 za Orlando. Mario Hezonja nije ulazio u igru. Kod Knick...

23. travanj 2024 12:21