Bogdanović solidan u pobjedi protiv Grizzliesa, Embiid zabio 46 koševa u gostima kod Lakersa

16. studenog 2017. - 10:52

Indiana Pacersi Bojana Bogdanovića su sinoć sa 116-113 slavili protiv Memphis Grizzliesa, Philadelphia 76ers Darija Šarića su svladali Los Angeles Lakerse, a Orlando Magic Marija Hezonje je izgubio od Portland Blazersa. Pacersi (7-8) su do pobjede došli u Memphisu, rano stvorivši prednost koju nisu ispuštali do kraja.

Indiana je u zadnjoj četvrtini vodila sa 17 koševa prije nego su se Grizzlies "probudili". Chandler Parsons je pogodio tricu za Memphis, nakon čega je Tyreke Evans pogodio polaganje za 112-108 pred sam kraj utakmice, no tada Darren Collison pogađa koš minutu i 51 sekundu prije kraja za vodstvo Indiane od šest koševa.

Šest je igrača Pacersa imalo dvoznamenkasti učinak, a predvodio ih je Collison sa 30 koševa i osam asistencija. Bojan Bogdanović je u 28 minuta n...

16. travanj 2024 17:19