Bender oduševio protiv Lakersa, Šarić je imao izuzetno lošu večer

14. studenog 2017. - 11:22

Sinoć su u NBA igrala trojica hrvatskih košarkaša, a najbolji je učinak ostvario Dragan Bender čiji su Phoenix Sunsi poraženi od Los Angeles Lakersa.

Lakersi su slavili u Phoenixu sa 100-93, a Bender je u 20 minuta zabio 15 koševa (šut 6/8, trice 2/4), što mu je najbolji učinak do sada u NBA-u, i ugrabio pet skokova. Najbolji strijelac Phoenixa bio je Devon Booker koji je zabio 36 koševa.

Lakerse je do pobjede odveo Jordan Clarkson koji je utakmicu završio sa 25 koševa, dok su Brook Lopez i Kentavious Caldwell-Pope svaki ubacili po 15 koševa. Ivica Zubac nije ulazio u igru.

Rezultat je bio izjednačen na 81-81 nakon polaganja Bendera sedam i pol minuta prije kraja, no tu Los Angeles preuzima kontrolu zahvaljujući seriji od 10-2 koja ih dovodi u vodstvo od 91-83. Phoenix se nak...

17. travanj 2024 22:37