Sunsi nadoknadili 30 koševa zaostatka, odlična partija Bendera

14. listopada 2017. - 14:24

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dragan Bender odigrao je jako dobru utakmicu za Phoenix Sunse koji su u svojoj posljednjoj predsezonskoj utakmici igranoj u noći s petka na subotu na svom parketu svladali australski sastav Brisbane Bullets sa 114-93, on je za 31 minutu provedenu na parketu postigao 16 koševa (šut za dva 1-3, trica 4-6, slobodna bacanja 2-5) uz devet skokova, dvije asistencije te po jednu osvojenu loptu i blokadu.

Sunsi su uraganski krenuli u utakmicu, početkom druge četvrtine imali i preko 30 koševa prednosti (43-12), a gosti su u samoj završnici uspjeli ipak poraz učiniti prihvatljivim. Bender nije startao u prvoj petorci, no dobio je priliku već u prvoj četvrtini. Phoenix će novu NBA sezonu započeti u noći sa 18. na 19. listopada kada će ugostiti Portland Trai...

18. travanj 2024 09:50