Šok u Clevelandu, Celticsi pobijedili tricom u zadnjoj sekundi

22. svibnja 2017. - 10:42

Potpuno neočekivano košarkaši Bostona prekinuli su pobjednički niz Clevelanda slavljem 111-108 u trećoj utakmici serije finala doigravanja u Istočnoj konferenciji NBA lige, do kojeg su stigli tricom Averyja Bradleyja u posljednjoj sekundi dvoboja, čime su smanjili prednost prvaka na 2-1 nakon dva uvodna, domaća poraza.

Kad je centar Clevelanda Tristan Thompson pogodio za vodstvo Cavaliersa od 21 koša (77-56) na 6:39 minuta od kraja treće četvrtine, činilo se da aktualni prvaci jurišaju prema još jednoj uvjerljivoj pobjedi protiv oslabljenih Celticsa, koji će do kraja doigravanja igrati bez svog najboljeg igrača Isaiahe Thomasa, zbog ozljede kuka.

No, gosti se nisu predavali i na krilima šuterski raspoloženog pričuvnog razigravača Marcusa Smarta te čvrstom obranom stigli su...

19. travanj 2024 05:51