Cavsi poveli u finalu konferencije: Celticsi nisu mogli zaustaviti LeBrona i Lovea

18. svibnja 2017. - 11:27

Cleveland Cavaliers su poveli sa 1-0 u seriji nakon što su sinoć u prvoj utakmici finala Istočne konferencije svladali u Bostonu Celticse sa 117-104.

LeBron James je bio prvi igrač utakmice sa 38 pogodaka, devet skokova i sedam asistencija. Kevin Love je dodao 32 koša i 12 skokova za Cavalierse koji imaju sjajan skor u doigravanju bez poraza 9-0. Prošle godine su na putu do svog prvog naslova prvaka NBA imali niz 10-0.

Boston je promašio 11 od prvih 14 šuteva, tako da Cavaliersi dolaze u vodstvo koje ne ispuštaju do kraja. Prvu četvrtinu Cavaliers su zaključili prednošću od 11 koševa, na kraju prvog poluvremena Cavsi vode sa 26 koševa, a na kraju treće sa 17 koševa.

Avery Bradley i Jae Crowder su predvodili Celticse sa po 21 pogotkom svaki. Isaiah Thomas je zabio 17 košev...

23. travanj 2024 20:47