Težak poraz Spursa na gostovanju kod Warriorsa

17. svibnja 2017. - 10:07

Košarkaši Golden Statea su u drugoj utakmici finalne serije doigravanja u Zapadnoj konferenciji s čak 36 koševa razlike (136-100) pobijedili oslabljeni San Antonio koji je bio bez pomoći najboljeg igrača Kawhija Leonarda, ozlijeđenog na početku treće četvrtine prvog dvoboja u kojem su Spursi ispustili prednost od 25 koševa.

U drugoj utakmici San Antonio nijednog trenutka nije bio konkurentan razigranim Warriorsima pa je gostujući trener Gregg Popovich u posljednjih 15 minuta dvoboja koristio isključivo košarkaše koji inače imaju epizodne uloge.

Golden State je već nakon prve četvrtine imao +17 (33-16), na poluvremenu je bilo +28 (72-44), na kraju treće četvrtine +31 (106-75), a na kraju utakmice +36 (136-100). Najveću prednost, od čak 41 poena (129-88), domaća je momčad i...

18. travanj 2024 03:09