Kraj za Bogdanovića: Washington je dobro igrao tri četvrtine, ali onda su se Celticsi probudili i plasirali u finale

16. svibnja 2017. - 11:23

U odlučujućem, sedmom susretu polufinala doigravanja Istočne konferencije NBA lige Boston je u TD Gardenu pobijedio Washington 115-105 i u seriji na četiri pobjede slavio 4-3.

Boston će u svom prvom konferencijskom finalu nakon 2012. igrati protiv Clevelanda koji je 'metlom' porazio Toronto, a prva utakmica je 17. svibnja u Bostonu.

Boston je do četvrte pobjede predvodio Isaiah Thomas sa 29 koševa i 12 skokova, a iznenađenje večeri bio je nastup Kellyja Olynyka koji je dodao 26 koševa uz pet skokova i četiri asistencije, dok je Al Horford postigao 15 koševa.

U ekipi Wizardsa najefikasniji su bili Bradley Beal sa 38 koševa, Otto Porter je postigao 20, a Markieff Morris, te Johan Wall po 18 koševa. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović igrao je 17 minuta postigavši pet koševa...

17. travanj 2024 00:36