Ništa od čuda na Ribnjaku, Omišanke poražene

26. ožujka 2017. - 00:02
omis_medvescak8-250317.JPG

Ništa od čuda na Ribnjaku. Košarkašice Omiša nisu uspjele iznenaditi Medveščak u polufinalu Kupa Ružice Meglaj Rimac.

Domaće su igračice bile možda previše impresionirane ambijentom, pogotovo u prvom poluvremenu u kojem su postigle samo 15 koševa. Šut im je u prve dvije četvrtine bio katastrofalan, ruke su im se skratile i nisu mogle pokazati koliko zapravo mogu. Vjerovali su domaćini da mogu napraviti iznenađenje, ali nije išlo. Nije im pomoglo ni pojačanje u liku Matee Vrdoljak koja im je pripomogla samo za ovaj Kup.

Favorizirane gošće, inače aktualne prvakinje Hrvatske i braniteljice naslova u Kupu, također nisu briljirale. Prvi su koš postigle tek u osmoj minuti (!), bilo je to za smanjenje vodstva domaćih na 3:2. Omišanke, jedini drugoligaš na završnici Kupa, držal...

18. travanj 2024 14:23