Velika tučnjava na utakmici Raptorsa i Bullsa, Zubac zabio 17 koševa u teškom porazu Lakersa

Piše (SN)
22. ožujka 2017. - 09:38
kos00

Gradski "derbi" u Los Angelesu, koji ti zapravo nije, završio je uvjerljivom 133-109 pobjedom Clippersa nad Lakersima. Utakmica je bila riješena još i prije kraja prvog poluvremena na koje su igrači Doca Riversa otišli s prednošću od 30 razlike, što su do početka zadnje dionice povećali na plus 34.

Bilo je to dovoljno da Chris Paul ode na klupu nakon ubačenih 27 poena u 25 minuta (plus 8 skokova i 4 asista), smjesti sina u krilo i u miru pogleda kraj utakmice u kojoj su Lakersi realno bili bez šansi i prije nego je počela - pišu Sportske novosti.

Osim jednog od najboljih playmakera današnjice čak je 7 igrača Clippersa zabilo više od 10 poena, među kojima se posebno istaknuo J.J. Redick koji je za samo 18 minuta utrpao 24 poena uz tek dva promašena šuta.