Šarić prvi rookie 76-ersa nakon Iversona koji je zabio 10 ili više koševa na 20 utakmica zaredom

Piše (SN)
21. ožujka 2017. - 09:07
sar00

U ogledu dviju momčadi sa začelja Istočne konferencije, Orlando Magic je nakon produžetka svladao Philadelphia 76-erse 112-109, usprkos velikoj prednosti koju su Sixersi imali sredinom treće četvrtine.

Obje momčadi kao da su među sobom podijelile poluvremena u kojima će igrati bolje pa su tako gosti na poluvrijeme otišli s plus 15, samo da bi domaći igrači kreirali veliki preokret krajem treće i početkom četvrte četvrtine - pišu Sportske novosti.

Ovim naletom Wizardsi su izborili produžetak u kojem su ozljedama i osobnim pogreškama osakaćeni Sixersi ostali na samo šest igrača te je bilo pravo čudo da su do samog kraja ostali u igri za pobjedu.

- Završili smo s iscrpljenom grupom. Igrali smo jučer, ali mislim da to zapravo pokazuje karakter momčadi i kako nastojimo i...

19. travanj 2024 18:03