Clippersi vodili na poluvremenu, a onda su ih Warriorsi 'razbili' ubacivši 50 koševa za samo 12 minuta

24. veljače 2017. - 12:52
kos00

Aktualni NBA doprvaci Golden State Warriorsi ugostili su Los Angeles Clipperse u prvoj utakmici nakon All-Star stanke i nastavili svoj dominantni niz u međusobnim dvobojima zahvaljujući sjajno odigranoj trećoj četvrtini u kojoj su ubacili čak 50 koševa, da bi na kraju slavili sa 123-113.

Clippersi su u Oakland doputovali bez svog najboljeg igrača i mozga momčadi Chrisa Paula što ih nije spriječilo da na poluvremenu stvore 12 koševa prednosti (61-49).

No, iz svlačionice su u drugom poluvremenu izašli drugačiji Warriorsi, odlučni nastaviti pozitivan niz protiv Clippersa i ostvariti desetu uzastopnu pobjedu u srazu s momčadi pod vodstvom Doca Riversa.

Za samo 12 minuta treće četvrtine Golden State je ubacio 50 koševa, a primio 26 i potpuno preokrenuo utakmicu i raspoloženje u ...

25. travanj 2024 18:23