Šarić oduševio protiv Celticsa, 14 koševa Bogdanovića

16. veljače 2017. - 10:28
sar00

Hrvatski reprezentativac Dario Šarić odigrao je sinoć još jednu odličnu utakmicu i bio je najučinkovitiji igrač Philadelphia 76ersa u porazu od Boston Celticsa od 108-116 sa 20 koševa i 11 skokova što mu je peti double-double ove sezone.

Šarić je u 33 minute koliko je proveo na terenu upisao još jednu ukradenu loptu i jedan blok. Njegov suigrač Robert Covington je ubacio 18 koševa. Kod Bostona najbolji je bio Isaiah Thomas sa 33 pogotka od čega je 13 palo u zadnjoj četvrtini.

To je 40. uzastopna utakmica  s više od 20 pogodaka za Thomasa koji se tako izjednačio s momčadskim rekordom Johna Havliceka iz sezone 1971./72. Marcus Smart je ubacio 21 koš uz osam ukradenih lopti za Celtics.

Bostonu (37-19) je ovo četvrta uzastopna pobjeda i 11 u 12 utakmica, a Philadelphia (21...

24. travanj 2024 15:34