Kolumnepomama za ulaznicama

Frane Vulas: Totalno žutilo i Kralj Henrik XXXI.

11. veljače 2017. - 00:18
split_sibenik22-030217

Da je netko početkom lanjskog svibnja, nakon katastrofalnog poraza kod Zadra (49:90), “žutima” kazao kako će devet mjeseci kasnije kao lideri A-1 lige dočekati istog protivnika u čak pet dana prije susreta rasprodanoj dvorani na Gripama vjerojatno bi to, da ne budemo prosti, pripisali nekoj “žutoj minuti”.

No tih zadarskih -41 iz ove perspektive izgleda kao neka davna prošlost. A “žuta minuta”, totalno žutilo u gradu pod Marjanom, traje već tjednima. Nakon Cedevite, GKK Šibenika, treći put zaredom dvorana je rasprodana, za junaka opjevane pobjede protiv njegovih Šibenčana Širka na Gripama se sprema navijački transparent “Kralj Henrik XXXI.” po njegovom broju na dresu...

Ne pamti se u novije vrijeme slična pomama za ulaznicama na Gripama. A bilo je nezaboravnih utakmica i ...

19. travanj 2024 06:51