Spursi 'zaledili' Lakerse na -40, Zubac odlično iskoristio minutažu

13. siječnja 2017. - 11:55

Hrvatski košarkaši koji su sinoć izašli na teren u NBA ostvarili su solidan učinak, unatoč porazima svojih momčadi.

Los Angeles Lakersi Ivice Zubca su doživjeli poraz u San Antoniju gdje su ih Spursi pobijedili sa 134-94. Zubac je odigrao 14 minuta i u tom je vremenu zabio osam koševa i upisao četiri skoka, jednu asistenciju, dvije ukradene lopte te jedan blok. Najbolji strijelac Lakersa bio je Julius Randle sa 22 pogotka.

Spurse, kojima je ovo pobjeda s najvećom razlikom, Kawhi Leonard je zabio 31 koš iako je prosjedio na klupi zadnju četvrtinu. Osim toga, Spursi su također imali najveći postotak šuta iz igre ove sezone, čak 61 posto. Pau Gasol je ubacio 22 koša uz devet skokova i šest asistencija, a Tony Parker i LaMarcus Aldridge su zabili svaki po 13.