Košarkamila majko, ide brod

Mornar ponizio Cibonu, Vukovi zaleđeni na -35!

27. prosinca 2016. - 23:30
cibona_sibenik11-231216

U posljednjem susretu 15. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je na gostovanju u Baru doživjela težak poraz od Mornara 57-92.

"Vukovi" su u Baru nastupili bez svog najboljeg igrača Ante Žižića koji je prodan turskoj Darušafaki i doživjeli debakl. Mornar je nakon prve četvrtine imao devet koševa prednosti (24-15), na poluvremenu je bilo +11 (40-29), na kraju treće dionice +22 (66-44), a na koncu ogromnih +35 (92-57).

Cibona je pobjedom protiv Mornara imala priliku skočiti na treće mjesto ABA lige i izboriti poziciju koja vodi u doigravanje, no bez Žižića to će biti teško. Ante Žižić je do sada bio vodeći strijelac lige s prosjekom od 20,0 koševa, te prvi skakač s prosjekom od 9,2 skokova. Koliko nedostaje već se vidjelo u prvom susretu.