Ni 52 koša Walla nisu pomogla Wizzardsima, po tri koša i skoka Bendera

7. prosinca 2016. - 10:29
kos00

Orlando Magic je pobijedio Washington Wizardse sa 124-116 unatoč 52 pogotka Johna Walla koji je tako postao četvrti igrač u NBA koji je zabio najmanje 50 koševa na jednoj utakmici.

Mario Hezonja i Damjan Rudež nisu igrali za Orlando. Wall je pogodio 18 koševa iz 31 šuteva, uključujući pet od osam trica, ali nije puno pomogao Wizardsima kojima je ovo treći poraz zaredom.

Najbolji strijelac Orlanda bio je Elfrid Payton koji je utakmicu završio sa 25 koševa od čega je 22 zabio u prvom poluvremenu. Jeff Green je ubacio 20 koševa, a Jodie Meeks 18.

Utah Jazz je sa 112-105 slavio protiv Phoenix Sunsa, a Dragan Bender je u 28 minuta upisao tri koša, tri skoka i jednu asistenciju. Treću utakmicu zaredom Utah Jazz je stvorio veliku prednost u trećoj četvrtini, sinoć od čak 23 koša. No...

25. travanj 2024 07:44