Ostalonba doigravanje

Raptorsi u sedmoj utakmici izbacili Pacerse

2. svibnja 2016. - 11:25
kos00

Toronto Raptors su sinoć u sedmoj utakmici doigravanja Istočne konferencije NBA pobijedili Indiana Pacerse sa 89-84 i plasirali se u polufinale s rezultatom 4-3 u seiji na četiri pobjede.

DeMar DeRozan je zabio 30 koševa i Toronto u drugom krugu doigravanja igra protiv Miami Heata koji je sinoć ostvario plasman u polufinale pobjedom u sedmoj utakmici nad Charlotte Hornetsima.

Zahvaljujući DeRozanu koji je zabio 13 koševa Raptors su prvu četvrtinu završili s vodstvom od 28-23. Raptors su voidli sa osam razlike u drugoj četvrtini, a na poluvrijeme su otišli s rezultatom 50-44.

Raptors su vodili najveći dio utakmice, a Pacersi su u dva navrata vodili sa samo jednim košem.  Zzahvaljujući trećoj četvrtini koju su dobili sa 28-20 Raptors su stvorili prednost od 14 koševa u zadnjem di...

25. travanj 2024 21:38