Hajdukpobjeda protiv dinama

Hajdukovci su bili bolji tijekom cijele utakmice: 'U Akademiji imamo stil od kojeg ne odustajemo'

23. rujna 2018. - 19:14

Autogol Barišića u prvom poluvremenu i prekrasan gol nakon individualne akcije Sahitija u završnici susreta donijeli su Hajduku II drugu ovosezonsku pobjedu. Pojačani igračima iz prve momčadi poput Ljubića, Mikulića i Šehića koji nisu otputovali za Pulu, Hajdukovi „bekavci“ bili su bolji tijekom cijelog susreta, a to se posebno vidjelo u drugom poluvremenu kada su stvorili puno više šansi.

Prvo poluvrijeme bilo je prilično skromno, ali je u tom periodu Hajduk II ipak poveo i bio je to zapravo i jedini trenutak vrijedan spomena. Igrala se 22. minuta kada je Šehić po desnoj strani pobjegao Mikuliću i odigrao nisko na 7-8 metara odakle je desni bek Dinama II Barišić nespretnom reakcijom poslao loptu u svoju mrežu.

U drugom dijelu Hajduk II je podigao tempo i počeo stvarati...

16. travanj 2024 21:43