Golijada na Poljudu: dominacija Bijelih protiv vršnjaka iz Istre

Piše PSD
14. listopada 2017. - 17:19
jun00

Juniori Hajduka danas su na Poljudu pružili dominantnu predstavu i slavili protiv vršnjaka iz Istre 1961 rezultatom 4:2 u 7. kolu 1. HNL Hajduk je silovito krenuo u utakmicu i već na samom početku, u petoj minuti susreta poveo golom Karla Vidovića na asistenciju Ivana Krajine.

Velika dominacija Bijelih nastavila se i dalje i u sedmoj minuti ogleda Vicko Ševelj je zabio nakon dobre kombinacije domaćih iz kornera - piše Hajduk.hr

Gosti se nakon rezultatskog minusa od dva pogotka vraćaju golom iz prekida i dobrog skoka Vice Miljanića u 11. minuti. Jako dobra igra Hajduka nastavila se u prvom poluvremenu u kojem je Jurica Bajić zabio četiri minute prije kraja prvog dijela. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Odmah po početku drugog poluvremena strijelac trećeg gola Bajić...

19. travanj 2024 07:45