Sport Hajduk

Četvrta zaredom

Hajduk opet pobijedio i djelomično isprao gorak okus zbog poraza od Dinama

Najmanje do sutra Hajduk II zasjeo je na čelo drugoligaške ljestvice nakon što je na Poljudu protiv Hrvatskog Dragovoljca došao do četvrte uzastopne pobjede.

Već na poluvremenu „bili“ su imali prednost 2:0. Sigećani su se „zabarikadirali“ u svom šesnastercu, ali su kapiturali u 20. minuti kada je Delić ubacio s boka, a Tomislav Puljić u klizećem startu nespretno poslao loptu iza leđa svog vratara. Upravo je Delić povisio vodstvo Hajduka II pred kraj poluvremena kada je oduzeo loptu, povukao, lažnjakom prevario čuvara i uz malo sreće (lopta je okrznula Filipovića) zatresao mrežu.

Mogla je prednost Hajduka biti i izraženija, no Ćurić i Deliu nisu bili precizni u izglednim prilikama.

U drugi dio bolje su ušli gosti koji su još uvijek bez pobjede. Ohrabrili su se, jurnuli naprijed i pola sata prije kraja zasluženo smanjili golom Jajčinovića iz blizine nakon asistencije Čavara.

Nedugo zatim na drugoj je strani sjajni Delić iz daljine zatresao vratnicu, a do kraja susreta više nije bilo velikih prilika i bodovi su ostali u Splitu.

HAJDUK II – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:1 (2:0)