ZA PETICU

(O)cjenik Jadranskog derbija: Samo je Hamza Barry nešto i odigrao

ZA PETICU

Poraz od Rijeke donio je 'bijelima' i nešto niže ocjene za nastup.

Stipica 5,5 – nije kriv, ali slaba utjeha. Probilo ga na prvoj vratnici za 1:0, pa je onda obranio načas drugi gol, ali Heber je stigao za 0:2.

Juranović 5 – puno izgubljenih baluna i glavobolje s Heberom koji je tu ordinirao.

Ismajli 5,5 – čak bismo rekli solidan, uskočio umjesto Nižića, izvađen iz naftalina. Najbolji u slaboj obrani.

Lopez 5 – baš njega je Kvržić nadmudrio u akciji za 0:2, izgubio je loptu, što nosi teške posljedice.

Memolla 5 – pokušavao je i prema naprijed, ali bez prave suradnje sa suigračima, upuštao bi se sam u dug trk. Mučio se Kvržićem.

Gentsoglou 5 – same kritike, kasnio kod golova, nije to baš izričita krivnja, ali.. U 59. mogao smanjiti, Prskalo obranio.

Radošević 5,5 – nije ni vedrio, ni oblačio. Anonimna partija, ni dobar, ni loš.

Barry 6 – ponajbolji u orkestru koji se nije dao uštimati.

Tudor 5 - nije se izdigao iz ostalih, trud je uvijek golem, učinak tanak.

Kožulj 5 – sukrivac za gol, uz majstoriju Hebera. Jer, ostao je bez lopte u dvoboju sa Žutom i to je bilo pogubno.

od 46. Ohandza - – samo 20 minuta za njega, u sprintu je otrčao u tunel nakon ekspresne zamjene.

Od 64. Said – ušao umjesto Ohandze, ali i on bez učinka.

Almeida 5 – pompozno najavljen, ispraćen zvižducima. Dužnik. Nije Futacs. Ali ni suigrači mu nisu pomogli. Dobar šut glavom...

od 78. Šehić – nije unio preokret, tek da upiše još jedan nastup.

Joan Carrillo 5 – iznenadio postavom da mu Almeida bude jedini napadač, uz bočne suradnike Tudora i Kožulja(?!). Da ne klapa zamisao pokazao je u 46. minuti uvođenjem Ohandze. Nadigran na sredini terena. I bez jasne napadačke dimenzije. I vizije.