HajdukKAKO SU IGRALI

(O)cjenik Goodison Parka: prvo poluvrijeme odigrali za manje od pet, drugo za 'šesticu'

18. kolovoza 2017. - 18:35
2017-08-17T204659Z_1186856090_RC199D4627B0_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-EVE-HAJ.JPG

Nakon susreta na Goodison Parku i poraza od Evertona 2:0 evo kako smo vidjeli pojedinačni učinka igrača Hajduka.

Dante Stipica 6 – Obranio zicer Rooneyju. Kod golova nemoćan, pitanje je samo je li možda mogao bolje izboksati loptu kod prvog pogotka.

Josip Juranović 5,5 – Na njegovoj strani je ipak manje curilo, ali svejedno je Baines bio stalna prijetnja dok je Everton jurio rezultat.

Zoran Nižić 5 – Od starta nije to bila njegova večer, bježao mu je Rooney, a prije prvog gola kao da se plašio kontakta s Bainesom da ne skrivi penal.

Gustavo Carbonieri 5 – Za nijansu je možda djelovao bolje od Nižića, ali obrana Hajduka curila je u prvom dijelu na sve strane. Sigurniji u nastavku.

Hysen Memolla 5 – Mučio ga je Lookman, on i Martina probijali su desnu stranu, pogotovo u prvom dij...

18. travanj 2024 04:38