Hajdukturnir u japanu

Mladi hajdukovci briljirali u dresu reprezentacije: protiv selekcije Niigate zabili sva tri pogotka

Piše PSD
17. srpnja 2017. - 12:25
haj00

Hrvatska U-18 reprezentacija je u drugom kolu prijateljskog međunarodnog turnira u Japanu pobijedila selekciju Niigate rezultatom 3:1.

Sva tri pogotka postigli su hajdukovci - Ante Palaversa je bio precizan s 11 m u 13 minuti, Michele Šego je Hrvatsku doveo u vodstvo od 2:1 u 31. dok je konačan rezultat postavio Leon Kreković šest minuta kasnije - javlja Hajduk.hr

Kreković je bio jedini strijelac i u remiju (1:1) protiv selekcije Japana na otvaranju turnira.

U utakmici protiv selekcije Niigate u sastavu reprezentacije bila su petorica hajdukovaca - Michele Šego, Ante Palaversa, Leon Kreković, Jurica Bajić i Stipe Radić, a vratar Vice Baždarić ostao je na klupi.

U posljednjoj utakmici na turniru Hrvatska će igrati protiv Meksika.