Pioniri i kadeti Hajduka pobijedili Lokomotivu!

Piše PSD
26. veljače 2017. - 15:35
hajdukloksa.JPG

Pioniri Hajduka svladali su u 18. kolu 1. HNL momčad Lokomotive rezultatom 2:0, a oba pogotka mladi hajdukovci postigli su u drugom dijelu. Prvo poluvrijeme proteklo je u čvrstoj i borbenoj igri, ali bez golova na obje strane. Najopasniji kod Bijelih bio je Ivan Ljubičić, čije udarce u 5. i 35. minuti je obranio vratar gostiju Ivan Marković. S tri obrane istaknuo se i domaći vratar, najveću priliku gosti su imali u 31. minuti kada je usamljeni Mihael Poslek šutirao s 12 metara, a Mihovil Franetović odlično obranio nogom.

Hajduk je poveo u 40. minuti, nakon lijepog prodora Domagoja Topića i ubačaja s desne strane, Ljubičić je poentirao s desetak metara. Dvije minute kasnije isti igrač umalo je iskoristio zbrku u protivničkoj obrani, a a u 55. minuti je opasno zaprijetio iz jedn...

25. travanj 2024 03:18