HajdukHajduk Sv. Lovre

Kako junak golman, a dobili europsku utakmicu 3:0? Tako!

29. srpnja 2016. - 23:11
dinamo_hajduk92-051215

Junak Lovre Kalinić. Hajduk Sv. Lovre kako mu tepamo. Sad će ljudi reć' da smo polupali lončiće. Kako junak golman, a dobili europsku utakmicu 3:0 u gostima?

Kod Oleksandrije koja je "triput jača od Iasija". Jednostavno, kada se utakmica lomila i dok je obrana Hajduka "plivala" opet je spašavao Kale. Hajdukov kapetan povratnik.

Ajmo redom. Kiks Jeffersona i Bilji u 9.minuti mogao je kazniti Banada, ali je Kalinić bio spreman.

U 28. minuti zaustavio je i šut Ponomara, ali titulu junaka najviše je zaslužio početkom nastavka kada je u ključnim trenucima obranio Hajdukovu pobjedu. Pri rezultatu 0:1 nakon sat vremena igre maestralno je obranio šut Ponomara koji je izišao sam pred njega kada su se prethodno spleli Juranović i Milić.

A samo šest minuta kasnije šut Jaremčuka s dvad...

16. travanj 2024 13:48