Hajdukdobre vijesti

Hajduk ne mora strahovati, Oleksandrija nema pojma

24. srpnja 2016. - 13:56
oleksandria

U prvom službenom susretu sezone protivnik Hajduka u trećem pretkolu Europske lige Oleksandrija pretrpjela je katastrofalan 1:5 poraz kod Dinama u Kijevu (pogledajte video). Prvak Ukrajine je u prvom kolu prvenstva unakazio momčad koja ga je prošle sezone izbacila u četvrtfinalu kupa. Trostruki strijelac za Dinamo Kijev bio je Brazilac Junior Moraes (29., 56.-11m i 62. minuta), a zabili su i Vitalij Bujalski (71.) i hrvatski reprezentativac Domagoj Vida (79.). Počasni pogodak za Oleksandriju zabio je Evgenij Banada četiri minute prije kraja.

Ako Hajduk ne briljira na početku sezone (no zato postiže dobre rezultate) što se tek može reći za Oleksandriju koju je prvak Ukrajine u drugom poluvremenu pregazio s pola snage. Niz nespretnih reakcija imala je obrana gostiju. Dok je prvi pog...

19. travanj 2024 19:28