Hajdukkorejografija

Zdravko Reić: Hajduk gubi osvojene bodove, pohvale zaslužuju zvižduci upućeni divljacima

27. kolovoza 2012. - 22:09
Hajduk je izgubio dobivenu utakmicu, točnije “bijeli“ su ostali bez dva boda od tri. U prvom poluvremenu apsolutna dominacija Hajduka, u nastavku sasvim druga slika, Osijek baš ravnopravan, gosti su na kraju zaslužili osvojeni bod. Tih 1:0 poslije 45 minuta (Mijo Caktaš u 17.) ipak nije bio pravi odnos snaga na terenu. Ono što je imponiralo kod momčadi Hajduka, to je bila destrukcija, igra obrane, osvajanje lopte…

Krstini mladići su u prvom poluvremenu izvanredno trčali, jurili, startali, udvajali, blokirali, borili su se za svaku loptu, jednostavno gostima nisu dali disati. No, što se tiče konstrukcije tu još treba dorade, bolje je kazati više siline, odlučnosti. U nastavku, ritam domaćina je osjetno pao, doslovno su se srozali. Gosti su zaigrali poduzetnije, opasnije. Što ...
24. travanj 2024 18:06