Hajdukovi kadeti i juniori isprašili vršnjake iz Cibalije s po 3:0

Strijelci: 1:0 Vojković (15.), 2:0 Vojković (67.), 3:0 Štimac (80.)

Hajduk: Tomić, Deanović, Prce, Z. Milić, Lučić (od 75. F. Barač), Hairlahović, Bašić (od 77. Mađor), Pašalić, Blažević (od 53. Štimac), Vojković (od 66. Miše), Jakšić (od 30. M. Tomašević).
Cibalia: Jozinović, Cerovski (od 75. Topić), Karaula, Uglješić (od 80. Mi. Baotić), Šibalić, Stojak, B. Tustonjić, Jančić (od 57. Kraljević), Dabro, P. Marinčić (od 72. Novokmet), Ma. Baotić (od 66. Perić).

Juniori
Strijelci: 1:0 Kiš (18.), 2:0 Vladislavić (29.), 3:0 Jelić (85.)

Hajduk: Banić, Barišić, Elez, Peričić (od 67. Pukljak), J. Tomašević, Medak, Vladislavić, Tomičić (od 35. Jelić), Hajder, Kiš, Džoni (od 83. Gusić).
Cibalia: Filipović, Šimičić, I. Tustonjić, I. Marinčić, Pandža, Romić, Mijoković, Do. Marinčić (od 87. Rakitić), Budisavljević (od 52. Kuntić), Ljoljo (od 60. Mirković), Čabraja (od 78. Puškarić).

Kadeti i juniori Hajduka su s po uvjerljivih 3:0 iz grada pod Marjanom ispratili vršnjake Cibalije i nastavili grabiti velikim koracima prema titulama prvaka Hrvatske. Kadete Harija Vukasa i Jurice Vučka u uvjerljivo je vodstvo doveo Vojković, prvo je u otvaranju susreta glavom u petercu matirao Jozinovića nakon ubačaja Lučića iz kornera, da bi u 67. minuti riješio pitanje pobjednika zgoditkom iz polukontre s desetak metara. Konačan rezultat postavio je na samom kraju susreta Štimac na dodavanje Hairlahovića.

Juniore Stipe Andrijaševića u vodstvo je doveo Kiš preciznim prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora. Nije prošlo ni pola sata igre kada je Vladislavić na asistenciju Kiša zabio za 2:0. Treći gol bio je djelo Jelića koji je iskoristio dubinsku loptu iza obrane Vinkovčana, prevario vratara i loptu plasirao u mrežu. Mogli su 'bijeli' i uvjerljivije slaviti da udarac Eleza s bijele točke u 78. minuti nije obranio Filipović.