Domaći nogometsuper važna pobjeda

Mladi 'vatreni' pregazili Bjelorusiju

10. rujna 2018. - 23:01
nikola vlašić hrvatska u-21

Hrvatski nogometaši do 21 godine starosti napravili su veliki korak ka plasmanu na EURO 2019 pobijedivši u 1. kvalifikacijskoj skupini u Grodnom Bjelorusiju s 4-0.

Pogotke su za Hrvatsku postigli Marin Jakoliš (16), Ivan Šunjić (44), Alen Halilović (46) i Josip Brekalo (65).

Izabranici Nenada Gračana došli su do važne pobjede u Bjelorusiji, te će u listopadu u Puli protiv Grčke tražiti pobjedu koja bi ih izravno odvela na EURO.

U 16. minuti napadač austrijske Admire Jakoliš je iskoristio dodavanje Nikole Vlašića i prizemnim udarcem iskosa svladao bjeloruskog vratara, a Vlašić je bio asistent i kod drugog gola kojeg je postigao igrač Dinama Šunjić preciznim udarcem izvan kaznenog prostora.  Tek što je počelo drugo poluvrijeme kapetan Halilović se sjurio s centra u solo-prodor...

29. svibanj 2024 07:57