Domaći nogometfutsal-ludnica

Drama u Zagrebu, ništa od dalmatinskog finala: Makarani ispustili dva gola prednosti, Olmissum slavio u Dubrovniku

Piše ivan renić
12. svibnja 2023. - 22:24

Novo vrijeme nije uspjelo izboriti majstoricu u Makarskoj. U Zagrebu je Futsal Dinamo upisao i drugu pobjedu (3:2) te tako izborio finale. Imaju za čime žaliti branitelji naslova. Prokockali su dva pogotka prednosti. Sjajno su otvorili utakmicu. Već u četvrtoj minuti poveli su preko Juretića.

Gromoglasna je bila podrška Dinamu. "Dvojka" Doma sportova bila je rasprodana, a napunili su je Bad Blue Boysi, njih 3.000. Međutim, svim naletima odolijevala je obrana gostiju. Sjajan je bio Bašković na vratima. Umjesto izjednačenja, Dinamo je opet vadio loptu iz mreže. Za 2:0 u korist Makarana zabio je Jefferson u 14. minuti. Do konca prvog dijela domaći su ipak uspjeli izjednačiti. U 17. je pogodio Dekanić, a minutu iza i Perić za 2:2.