Domaći nogometcopa america

Mladi Hrvati odigrali puno bolje nego na otvaranju turnira, ali opet su poraženi

9. studenog 2017. - 12:14
vid00

Mlada hrvatska reprezentacija upisala je i drugi poraz na U-15 prvenstvu Južne Amerike u Argentini na kojem gostuje zajedno s češkom reprezentacijom.

Nakon uvodnog poraza od Perua (0-3), odabranici Mladena Ivančića su susretu 2. kola B skupine izgubili od Venezuele 1-2. Hrvatska je odigrala puno bolje nego na otvaranju turnira, ali je opet upisala poraz.

Venezuela je povela u 16. minuti golom Daniela Pereza nakon ubačaja Josea Reyesa iz slobodnog udarca. Hrvatska je izjednačila u 34. minuti autogolom Oscara Jimeneza. Ivan Šaranić je pucao, a lopta je na putu do gola pogodila Jimeneza i završila u mreži.

Nažalost, u 65. minuti Venezuela je stigla do nove prednosti. Hrvatski vratar Ivan Kovač je "izletio je u prazno", te naletio na Daniela Pereza, a čileanski sudac Pedro Maza je d...

24. travanj 2024 17:16