Domaći nogometDrama u Istri

Dinamo se provukao kroz ušicu igle: hrabri Novigrad pokleknuo nakon izvođenja jedanaesteraca

Piše PSD
31. listopada 2017. - 17:19
novigrad_dinamo29-311017

Nogometaši Dinama plasirali su se u četvrtfinale hrvatskog Kupa nakon što su u utorak tek nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca sa 3:2 pobijedili drugoligaša Novigrad na njihovom terenu.

Unatoč velikoj premoći vodeća momčad Prve HNL nije uspjela tijekom 90 minuta i produžetaka niti jednom pogoditi mrežu domaćeg vratara Kristijana Boglića.

Loš travnjak sigurno je manje odgovarao nogometašima Dinama koji su stvorili nekoliko izglednih prigoda, ali i domaćini su imali svoje šanse. Najbolju je imao u 79. minuti Pilj, koji je izašao sam pred Dinamova vratara, ali je poslao loptu iznad gola. Također, u produžecima, u 108 minuti, vratar Dinama je sjajnom intervencijom skrenuo udarac Belakovića i time spriječio najveće iznenađenje ovogodišnjeg Kupa.