Dinamo u 95. minuti izbjegao poraz, Svetina tvrdi: Opet smo teško oštećeni!

Piše PSD
14. listopada 2017. - 22:55
osi00

U susretu 8. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama i Osijeka odigrali 1-1 (0-1), a Zagrepčani su izbjegli prvi poraz sezone pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Čileanac Angelo Henriquez doslovce je u posljednjim sekundama dvoboja uspio prihvatiti i pogoditi mrežu gostiju, koji su bili nadomak velikog iznenađenja.

Osječani su u 17. minuti šokirali zagrebačku momčad lijepom akcijom koju je okončao Eros Grezda neobranjivim šutom u suprotni kut. U 55. minuti dosuđen je kazneni udarac nakon što je Mudražija srušio Antolića. Soudanijev udarac s "bijele točke" vratar Malenica je uspio obraniti, a u nastavku Hodžić promašuje prazna vrata.

Utakmica će se pamiti i po tome što se nakon više od dvije godine suspenzije na teren vratio veznjak Dinama i makedonske ...

18. travanj 2024 22:05