Domaći nogometFavoriti su bili uvjerljivi

Pobjede Dinama, Rijeke i Osijeka, poraz Splita

20. rujna 2017. - 20:24
vrbovec_rijeka45-200917.JPG

Vodeća četvorka Prve HNL Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek nije dozvolila iznenađenje u susretima 1/16-ine finala Kupa.

Dinamo je na gostovanju u Imbriovcu pobijedio Borac 6-0, Rijeka je slavila na gostovanju protiv Vrbovca 3-1, Hajduk je u Oriovcu pobijedio Oriolik 3-0, dok je Osijek u Senju porazio Nehaj 6-0

"Modri" nisu dozvolili da im se ponovi 'Dugo Selo', jedna od najvećih senzacija u povijesti hrvatskog Kupa. Dinamo je u istoj rundi natjecanja 2000. godine ispao od Dugog Sela 2-3 i to nakon što je vodio 2-0 golovima Viduke i Šokote.

Dinamo je i ovoga puta imao 2-0 na poluvremenu, a strijelci su bili Hodžić (2) i Fiolić (24). No, u nastavku susreta zagrebački sastav je zabio još četiri gola. Fiolić je u 66. povisio na 3-0, Olmo je zabio za 4-0 u 81. minuti, a do kraja susreta Jur...

18. travanj 2024 02:29