Domaći nogometEUROPA LIGA

Bodovi otišli niz rijeku: fantastičnom bombom Christodoulopoulos utišao tribine Rujevice

14. rujna 2017. - 21:55
rijeka_aek17-140917.JPG

Nogometaši aktualnog hrvatskog prvaka Rijeke u četvrtak su domaćim porazom od atenskog AEK-a sa 1-2 (1-1) započeli natjecanje u skupini D Europa lige.

Riječani su već u trećoj minuti mogli razveseliti više od 6000 svojih navijača koji su do kraja ispunili kapacitet stadiona na Rujevici, čija je sjeverna tribina ostala zatvorena, zbog UEFA-inih sankcija. Tada je Mario Gavranović primio loptu u kaznenom prostoru gostiju, u poziciji iz koje je mogao i pucati, ali je dodao Heberu. Brazilac je bio neometan na 12-13 metara od gola, ali je njegov udarac bio mlak i nedovoljno precizan pa ga je grčki vratar Anestis lakoćom obranio.

Ono što nije napravila domaća momčad, uspjelo je gostima u 16. minuti. Loše je reagirala riječka obrana, koja nije uspjela izbaciti loptu nakon ubačaja s l...

19. travanj 2024 20:34