Riječani se napromašivali i propustili povijesnu priliku za LP

Piše D.Pe., (H)
23. kolovoza 2017. - 00:33
rijeka_lokomotiva22-190817

Nogometaši Rijeke nisu se uspjeli plasirati u Ligu prvaka nakon što su u uzvratnom susret završne runde kvalifikacija na Rujevici izgubili od Olympiacosa 0-1 i tako upisali i drugi poraz nakon 1-2 iz prve utakmice.

Pogodak odluke zabio je Marko Marin u 25. minuti utakmice.

Rijeka je tijekom utakmice imala nekoliko lijepih prilika, a najbolje su promašili Gordon u 22. minuti kada je glavom s pet metara pucao pored gola, te Matei koji je u 79. minuti izašao sam ispred vratara Olympiacosa i odlučio ga matirati lobom, ali je promašio cijeli gol.

Rijeci je ovo bilo drugo sudjelovanje u kvalifikacijama Lige prvaka. U prvom pokušaju u sezoni 1999/2000. Rijeka je nastupila u 2. pretkolu i izgubila obje utakmice od beogradskog Partizana (0-3, 1-3). Ovoga puta Riječani su do gurali do završne...

19. travanj 2024 03:58