Ostalogradski vrt

Barišić nije iskoristio penal: pogledajte golove s utakmice Osijek - Austria

18. kolovoza 2017. - 10:15

U prvom susretu posljednjeg pretkola Europske lige nogometaši Osijeka su pred 15,000 gledatelja na stadionu Gradski vrt izgubili od bečke Austrije 1-2.

Osijek je usprkos sjajnom početku doživio domaći poraz od Austrije. Osijek je poveo u 15. minuti golom Muzafera Ejupia, a samo četiri minute kasnije domaćin je mogao i do drugog gola. Nažalost, Borna Barišić je iz kaznenog udarca pogodio okvir gola.

U nastavku susreta gosti su okrenuli rezultat, a golove su zabili Christoph Monschein (27) i Raphael Holzhauser (60).Osijek je u prva tri pretkola izbacio UE Santa Colomu, potom švicarski Luzern, te ugledni nizozemski sastav PSV Eindhoven.

Nažalost, protiv Austrije nije išlo. Barem u prvom ogledu. Zorann Zekić je s pravom upozoravao na austrijski sastav koji se pokazao kao opasna i od...

16. travanj 2024 22:31