Tragičar Žuta: Rijeka izgubila u Pireju, ali postigla gol nade

Piše R.R.
17. kolovoza 2017. - 00:38
2017-08-16T193337Z_2120779740_RC125A288840_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-OLY-RJK.JPG

Nogometaši Rijeke poraženi su u prvom dvoboju 4. pretkola Lige prvaka u Pireju od Olympiacosa s 1-2 (1-0) i to golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Pogodak je za Rijeku postigao Araujo Heber (42), dok su strijelci za Olympiacos bili Vadis Odjidja-Ofoe (66) i Jacques Romao (90+3). Od 82. minute je Rijeka igrala bez isključenoga Leonarda Žute.

Rijeka je nesretno izgubila u vrućem Pireju, a hrvatski prvak je bio nadomak velikom uspjehu da ostane neporažen kod grčkog prvaka. No, Riječani su primili gol s igračem manje u trećoj minuti nadoknade te će za prolaz za sedam dana na Rujevici morati pobijediti Olympiacos. Momčad Matjaža Keka odigrala je odličnu, "mušku" utakmicu na Karaiskakiju, poveli su golom Hebera u 42. minuti i bili na pragu šokirati slavni grčki klub. Grci su spretn...

18. travanj 2024 11:14