Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo! Pogledajte golove iz Koprivnice

Piše R.R.
25. travnja 2017. - 21:53
slaven_dinamo18-250417

Slaven Belupo ugostio je Dinamo, a utakmica je završila pobjedom domaćina 2-1 (1-0), njihovom prvom u proljetnom dijelu sezone, kojom su najvjerojatnije izbacili 'modre' iz utrke za naslovom prvaka.

Rijeka protiv Osijeka lovi pobjedu i skoro pa sigurnu titulu prvaka (UŽIVO NA PORTALU SLOBODNE DALMACIJE)

Koprivničani su daleko bolju igru u prvom poluvremenu okrunili pogotkom Hebera u 43. minuti. Brazilac je preciznim udarcem s 20-ak metara svladao Livakovića. U prvom dijelu Dinamo je ostao bez izglednijih prilika.

U nastavku su Zagrepčani ozbiljnije zaprijetili, ali tek nakon što su domaći propustili još nekoliko izglednih situacija za povećanje vodstva. Najbolju priliku ponovno je imao Heber, koji je u 67. minuti sa 12-13 metara iskosa s lijeve strane pucao pokraj vrata.