Domaći nogometmini vatreni

Hrvatska golom u posljednjoj minuti izgubila od Portugala, Šemper skrivio kazneni udarac i postao tragičar

23. ožujka 2017. - 20:20
inter_lokomotiva05-100317.JPG

U prvom susretu posljednjeg kruga kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2017. godine, hrvatska U-19 reprezentacija je u Pacos de Ferreiri izgubila od Portugala 1-2 i pokvarila izglede za plasman na EURO.

Domaćin je poveo u osmoj minuti golom Mesaquea Djua, no u 28. minuti je izjednačio veznjak Lokomotive Luka Ivanušec. Hrvatska je u 37. minuti mogla i povesti, ali je Nikola Moro uzdrmao vratnicu.

Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, domaćin je zabio drugi pogodak. Adrian Šemper je u 89. minuti skrivio kazneni udarac oborivši Djua, a jedanaesterac je realizirao Joao Filipe.

U prvom susretu iz skupine 4 Poljska je pobijedila Tursku 1-0 pogotkom Meteusza Holownija u 48. minuti.

Odabranike izbornika Ferde Milina u 2. kolu, 25. ožujka očekuje ogled protiv ...

20. travanj 2024 05:13