Rijeka svladala Inter i vratila šest bodova prednosti!

26. veljače 2017. - 19:55
inter_rijeka02-260217.JPG

Vodeći dvojac Prve HNL Rijeka i Dinamo upisao je pobjede u susretima 22. kola Prve HNL pa Rijeka i dalje ima šest bodova više od Dinama.

Rijeka je na gostovanju u Zaprešiću pobijedila Inter 2-1, dok je Dinamo identičnim rezultatom u Vinkovcima porazio Cibaliju.

Rijeka je tako prekinula crni zaprešićki niz koji je trajao 3,510 dana. Posljednji put Rijeka je slavila u Zaprešiću u srpnju 2007. pobijedivši 1-0. Nakon toga je odigrala 10 utakmica i pritom upisala pet poraza i pet neodlučenih rezultata.

Gosti su poveli u sedmoj minuti sjajnim pogotkom Josipa Mišića sa 25 metara. No, svega dvije minute kasnije Inter je izjednačio, a pogodak nakon ubačaja iz kornera zabio je Jakov Filipović. Isti je igrač u 48. minuti postao tragičar nakon što je jednu loptu Maria Gavranovića ugurao u ...

19. travanj 2024 23:15