Domaći nogometgradski vrt

Drama u Osijeku: Andrijašević zabio dva gola u drugom poluvremenu i donio Rijeci veliku pobjedu

19. veljače 2017. - 17:58
osijek_rijeka-190217-58

Vodeća momčad Prve HNL Rijeka u susretu je 21. kola kao gost svladala Osijek sa 3-2 (1-2). Junak pobjede Riječana bio je Franko Andrijašević koji je s dva gola u drugom poluvremenu zaostatak svoje momčadi pretvorio u važnu pobjedu u odličnom dvoboju punom preokreta.

Goste je u prvom poluvremenu u vodstvo doveo Gavranović (18), ali su Lopa (23) i Ejupi (30) do odmora donijeli prednost domaćima.

No, u nastavku je na scenu stupio najbolji igrač lige Andrijašević koji je prvo u 56. minuti poravnao na 2-2 udarcem glavom da bi u 86. minuti izuzetno preciznim udarcem nogom sa 16 metara u sam donji lijevi kut Mikulićeva gola za važnu pobjedu Rijeke.

S ova tri boda Rijeka se vratila na šest bodova prednosti u odnosu na drugi Dinamo, koji je u subotu na svom terenu svladao Slaven Belu...

19. travanj 2024 18:30